O nas

p2b jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych usług biznesowych dla klientów działających w Polsce, zarówno obecnych już na polskim rynku jak i na ten rynek dopiero wchodzących.   

W p2b skupiamy się na zapewnieniu naszym klientom możliwości bezproblemowego wejścia na Polski rynek i prowadzenia działalności biznesowej przy zachowaniu wypracowanej struktury organizacyjno-prawnej.

Nasza wiedza na temat lokalnych warunków prowadzenia działalności gospodarczej, polskiego systemu prawnego i podatkowego umożliwia naszym klientom skoncentrowanie się na ich podstawowej działalności którą jest rozwój i dbałość o własne produkty lub usługi oraz zadowolenie klientów.

Jeśli zatem jesteście Państwo organizacją która nosi się z zamiarem odkrycia polskiego rynku, albo Państwa firma jest już na nim obecna, ale potrzebuje pomocy w usprawnieniu procesów wspierających z uwzględnieniem specyficznych wymogów polskiego rynku, p2b wraz z jej usługami w obszarze obsługi prawnej, podatków, kadr, zarządzania biurem i pozyskiwania funduszy przyjdzie Państwu z profesjonalną pomocą.

O nas

p2b jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych usług biznesowych klientom działającym w Polsce oraz podmiotom planującym wejście na polski rynek.

 

p2b
ul. Romana Dmowskiego 24
05-850 Ożarów Mazowiecki

Kontakt

 

 

p2b

ul. Dmowskiego 24
05-850 Ożarów Mazowiecki

 

tel: +48 600 213 212
info@p2b.pl