Witamy!

Jeśli jesteście Państwo organizacją która nosi się z zamiarem odkrycia polskiego rynku, albo Państwa firma jest już na nim obecna, ale potrzebuje pomocy w usprawnieniu procesów wspierających z uwzględnieniem specyficznych wymogów polskiego rynku, p2b wraz z jej usługami w obszarze obsługi prawnej, podatków, kadr, zarządzania biurem i pozyskiwania funduszy przyjdzie Państwu z profesjonalną pomocą.

Reprezentacja biznesowa

Podstawową działalnością p2b jest oficjalne reprezentowanie naszych klientów we wszelkich zleconych czynnościach związanych z wejściem lub dalszą obecnością na polskim rynku w tym przede wszystkim: reprezentacja przed organami administracji w związku z rejestracją lub przekształceniami podmiotów gospodarczych, reprezentacja przed organami podatkowymi, we wszelkich procedurach prawnych i postępowaniach sądowych. Służymy pomocą w zawieraniu umów i negocjowaniu kontraktów.

Więcej

Rejestracja podmiotów gospodarczych

W p2b zajmiemy się rejestracją Twojego biznesu w Polsce. Pomożemy dobrać odpowiednią formę działalności gospodarczej dostosowaną do Twoich potrzeb. Stworzymy akty założycielskie oraz umowę Twojej spółki. Możemy również zaoferować gotowe i w pełni zarejestrowane spółki, które mogą natychmiast rozpocząć działalność.

Więcej

Obsługa prawna

Nasi uprawnieni prawnicy oferują kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych, począwszy od rejestracji, poprzez redagowanie treści umów, prowadzenie dokumentacji zgromadzeń wspólników oraz akcjonariuszy, na fuzjach i przejęciach kończąc.

Więcej

Organizacja biura i zatrudnienie

Oferujemy nasze usługi w zakresie doboru lokalizacji biura, negocjacji i pośrednictwa w zawieraniu umów najmu. Pomożemy Państwu zorganizować i wyposażyć biuro, ale przede wszystkim zadbamy o dobór odpowiedniej kadry lub umożliwimy przenosiny Państwa aktualnych pracowników z zagranicy. Zajmujemy się pozyskiwaniem pozwoleń na pobyt i pracę dla obcokrajowców.

Więcej

Wspierające procesy biznesowe

Oferujemy pomoc w zakresie doradztwa podatkowego, prowadzenia księgowości, sporządzania sprawozdań finansowych i przeprowadzenia audytu. Zajmiemy się działem kadr i płac w Twoim przedsiębiorstwie. Pomożemy w opracowaniu i wdrożeniu strategii HR oraz planów komunikacji w Twojej firmie

Więcej

Poszukiwanie klientów i partnerów

Zajmujemy się poszukiwaniem klientów oraz nowych partnerów w łańcuchu dostaw. Zorganizujemy dystrybucję produktu oraz zajmiemy się stworzeniem studium wykonalności dla nowego produktu czy inwestycji. Służymy pomocą w pozyskiwaniu źródeł finansowania, w tym również z funduszy specjalnych.

Więcej

Aktualności

Mamy najniższe bezrobocie od siedmiu lat

Według wyliczeń Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej stopa bezrobocia w październiku utrzymała się trzeci miesiąc z rzędu na jednocyfrowym poziomie i spadła do 9,6 proc. To najniższy wynik od 7 lat. Coraz więcej ekonomistów uważa że pod koniec roku stopa bezrobocia może utrzymać się poniżej 10 proc.


17.11.2015

więcej

Polska pnie się w górę w rankingu konkurencyjności

Po kilku latach niewielkich spadków, pozycja Polski zaczęła się poprawiać w rankingu konkurencyjności Światowego Forum Gospodarczego (WEF). Nasz kraj zajmuje obecnie 41 miejsce wśród 140 państw. Według raportu najbardziej konkurencyjną gospodarką pozostaje Szwajcaria. Ranking został przedstawiony przez Narodowy Bank Polski, który współuczestniczy w pracach nad raportem.


16.11.2015

więcej

Cudzoziemcy w Polsce wydają coraz więcej

W pierwszym półroczu 2015 roku cudzoziemcy wydali w Polsce 18,3 mld zł, w tym czasie przebywający za granicą Polacy 8,2 mld zł - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego. Było to odpowiednio o 5,4 proc i 3,5 proc. więcej niż rok wcześniej.


4.11.2015

więcej

Jedna trzecia polskich firm planuje zwiększenie zatrudnienia

Na rynku pracy utrzymują się bardzo optymistyczne nastroje. Już jedna trzecia ankietowanych pracodawców zatrudniających minimum 10 osób deklaruje chęć zwiększenia zatrudnienia. To rekordowy poziom takich deklaracji od 2009 r., gdy zaczęto prowadzić badanie - wynika z raportu Instytutu Badawczego Randstad.


23.10.2015

więcej

O nas

p2b jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych usług biznesowych klientom działającym w Polsce oraz podmiotom planującym wejście na polski rynek.

 

p2b
ul. Romana Dmowskiego 24
05-850 Ożarów Mazowiecki

Kontakt

 

 

p2b

ul. Dmowskiego 24
05-850 Ożarów Mazowiecki

 

tel: +48 600 213 212
info@p2b.pl